Oferta

 

Jesteśmy zespołem absolwentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - kierunków: Inżynieria Środowiska, Ogrodnictwo oraz Rolnictwo; a także Politechniki Warszawskiej - kierunków: Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i BHP oraz Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz długoletni (ponad 12 lat) staż pracy związanej z gospodarką odpadami i ochroną środowiska, a także z utrzymaniem i pielęgnacją terenów zielonych, między innymi w jednej z dużych warszawskich firm zajmującej się gospodarką odpadami i świadczącej usługi ogrodniczo-porządkowe.

Działamy na rynku doradztwa w zakresie ochrony środowiska od 2002 roku. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego do każdego działania podchodzimy w pełni profesjonalnie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Odbiorcy.

Opłaty za korzystanie ze środowiska, KOBIZE, pozwolenie na zbieranie odpadów

Środowisko to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. W związku z tym, od wielu lat wszelkie nasze działania są związane z ochroną środowiska oraz z zasadami BHP. Przez cały czas działania naszej firmy na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki i dokształcamy się w tej branży. Dzięki temu, możemy cieszyć się coraz większą liczbą zadowolonych Klientów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas usługami! W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą i rzetelną odpowiedzią. Z przyjemnością wyjaśnimy niejasne kwestie i pomożemy rozwiązać ewentualne problemy.

Zachęcamy Was do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, jak również do bezpośredniego spotkania w naszym warszawskim biurze.

 • Odpady
  Poszukujesz miejsca, w którym otrzymasz rzetelną pomoc w uzyskaniu zezwolenia na zbieranie oraz przetwarzanie odpadów? Zastanawiasz się, jak przygotować roczne sprawozdania z gospodarki odpadami na potrzeby GUS? Firma Eko-Eka jest do Twojej dyspozycji!

 • Woda i ścieki
  Chcesz uzyskać odpowiednie pozwolenie wodnoprawne na pobór wód, na wprowadzenie ścieków do ziemi lub upoważnienie na lokalizację specjalistycznych urządzeń? Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci zdobyć odpowiednie uprawnienia i wypełnić wszelkie niezbędne dokumenty.

 • Powietrze
  Zastanawiasz się, dokąd najlepiej udać się, aby rozliczyć opłaty za korzystanie ze środowiska w zakresie emisji gazów i pyłów do powietrza? Chcesz uzyskać wymagane pozwolenie lub niezbędną decyzję? Eko-Eka z przyjemnością pomoże Ci w zrozumieniu niejasnych kwestii!

 • Systemy zarządzania
  Planujesz otworzyć własną firmę i zastanawiasz się, jak zdobyć odpowiednie certyfikaty w zakresie wdrażania systemów zarządzania jakością, środowiskiem lub BHP? W takim razie, zachęcamy do współpracy z firmą Eko-Eka, która pomaga również przeprowadzić specjalne szkolenia.

 • Bezpieczeństwo i higiena pracy
  Poszukujesz odpowiednich osób, które przeszkolą Twoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy? Nasza firma oferuje profesjonalne, okresowe i wstępne szkolenia BHP, a także prowadzi niezbędne rejestry i świadczy doradztwo w zakresie aktualnych przepisów.

 • Szkolenia
  Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat szeroko pojętej ochrony środowiska? Doświadczeni specjaliści z firmy Eko-Eka zapraszają na interesujące szkolenia, na których omówią i wyjaśnią m.in.: zagadnienia związane z gospodarowaniem wodami i ściekami i przedstawią zmiany w przepisach.

 • Inwentaryzacje GIS
  Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie gospodarowania odpadami i ochrony środowiska oferujemy Wam inwentaryzacje GIS. Wykonujemy pomiary w terenie zawierające m.in.: lokalizację drzew oraz elementów małej architektury za pomocą specjalistycznego urządzenia.

 • Prace orgodniczo-porządkowe
  Oprócz tematycznych warsztatów dotyczących ochrony środowiska oferujemy też prace ogrodniczo-porządkowe. W zakres naszych działań wchodzi np. zakładanie, koszenie i renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne krzewów, a także wiosenne i jesienne grabienie liści.

 • Uzgodnienia inwestycji
  Wychodząc z pomocą do naszych Klientów, przygotowujemy karty inwestycyjne przedsięwzięcia, raporty oceny oddziaływania planowanych inwestycji na środowisko oraz wnioski o uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia dla nowych inwestycji.

 • Szkółki Roślin
  Z myślą o naszych Klientach pomagamy w uzyskiwaniu pozwoleń wodnoprawnych, w zakresie wykorzystywania odpadów
  zielonych. Oferujemy również bieżącą kontrolę nad prawidłowym systemem ochrony środowiska w przedsiębiorstwie, a także pomagamy w przygotowaniu się do kontroli przez różnego rodzaju organy nadzorujące.