Systemy zarządzania

Mając bogate doświadczenie w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska, chcemy pomagać naszym Klientom we wszystkich działaniach, związanych z ogrodnictwem, rolnictwem, a także Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Jako absolwenci renomowanych uczelni i szkół wyższych, na których ukończyliśmy takie kierunki, jak między innymi: Inżynieria Środowiska, Ogrodnictwo lub Zarządzanie Jakością, Środowiskiem i BHP, przez cały czas wspieramy naszych Klientów. Świadczymy specjalistyczne usługi skierowane zarówno do osób posiadających wdrożone już systemy zarządzania, jak i do tych, którzy dopiero planują objąć swoje przedsiębiorstwo certyfikacją, w zakresie:

  • wdrażania w Przedsiębiorstwie przydatnych systemów zarządzania jakością (ISO 9001:2008), środowiskiem (ISO 14001:2004) oraz BHP (ISO 18001:2004),

  • kompleksowego nadzoru nad istniejącymi już systemami zarządzania,

  • profesjonalnych szkoleń tematycznych w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem oraz BHP.

Nasze usługi obejmują administrowanie i sprawowanie kontroli między innymi w zakresie gospodarki wodno-ściekowej, związanej z odpadami komunalnymi oraz emisji gazów i pyłów do powietrza.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy pomocą.

 

Opłaty za korzystanie ze środowiska, KOBIZE, pozwolenie na zbieranie odpadów